współpraca

Fotografia to moje spojrzenie na świat, przeniesienie tego, co widzę i czuję na zdjęcia.
Jeśli chcesz, abym to właśnie ja uwieczniła Twój/ Wasz ważny dzień – napisz do mnie.

Na pewno stworzymy razem coś niezwykłego!

W przypadku ślubów lub innych uroczystości, jeśli termin, o który pytacie mam wolny, umawiamy się na spotkanie. Opowiadacie mi o Waszych oczekiwaniach, poznajemy się lepiej.

Zależy mi na tym, by dowiedzieć się jacy jesteście i odwrotnie. Chcę, abyście wiedzieli, że podczas reportażu jestem bacznym obserwatorem działającym w ukryciu.
Że podczas sesji w plenerze to Wy i Wasze uczucie gracie pierwsze skrzypce, a zdjęcia pozowane zdarzają się bardzo rzadko lub wcale. Oraz, że wkładam całe swoje serce w to co robię, od początku do końca.

Stacjonarnie zajmuję się fotografią na terenie Trójmiasta, Chojnic i okolic. Lubię podróżować, więc zlecenie wyjazdowe zawsze są dla mnie ciekawym wyzwaniem. Dojadę w każde miejsce gdzie tylko chcecie.

A teraz nieco bardziej informacyjnie. Zajmuję się fotografią:

ślubną
narzeczeńską
rodzinną
ciążową
portretową
biznesową
lifestylową
okolicznościową
eventową

Fotografia ślubna – oferuję trzy różne pakiety dostosowane do Waszych potrzeb. W standardowej ofercie jestem z Wami od przygotowań, po zaślubiny i podczas wesela. W dniu ślubu wykonuję mini-sesję, aby uwiecznić Was dwoje takich, jacy jesteście tego dnia. Dodatkowo umawiamy się na sesję plenerową w innym terminie. Otrzymujecie ode mnie obrobione zdjęcia na pendrivie, odbitki w pięknym pudełku, prywatną galerię internetową oraz autorsko zaprojektowany album, który stanowi niepowtarzalną pamiątkę z Waszego Ślubu.

Fotografia narzeczeńska – jest świetnym pomysłem dla par, które przed obiektywem czują się niepewnie. To doskonały sposób na lepsze poznanie siebie nawzajem, poczucie kim naprawdę jesteśmy. Podczas sesji narzeczeńskiej macie okazję przekonać się jak pracuję i co mogę dla Was stworzyć w dniu ślubu. Otrzymane fotografie możecie wykorzystać w zaproszeniach, podziękowaniach dla rodziców lub udekorować nimi salę.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close