To ja!Cześć!

Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś ♥

Kocham to co robię i wierzę, że poczujesz tą miłość w każdym moim zdjęciu.
Fotografia to moje życie, a wyprawa w jej świat daje mi 100% wolności. Każde zdjęcie zawiera cząstkę mnie.

Lubię pokazywać Was takimi, jacy jesteście, bez pozowania. W fotografii stawiam na naturalność, szczerość, Wasze prawdziwe emocje. Bo to Wy sprawiacie, że te zdjęcia są absolutnie autentyczne i wyjątkowe.

Wielką inspirację dla mnie stanowią spotkania z ludźmi, których uwielbiam poznawać, odkrywać ich prawdziwe ‚ja’. Kocham przyrodę, lasy, morze, wszystko co industrialne. Wzruszają małe rzeczy i piękne chwile.

Pochodzę z niewielkiej miejscowości położonej na południu Polski – otoczonej lasami Nowej Dęby. W liceum tata przekazał na moje ręce analogowego Zenita i kilka miesięcy później zwariowałam! Zarywałam noce w ciemni, wywołując czarno-białe filmy i zdjęcia. Obecnie posiadam kilkadziesiąt retro aparatów i co jakiś czas wyruszam w foto-przygodę aby poczuć klimat dawnych lat.

Od 12 lat mieszkam Trójmieście, z małą przerwą na Chojnice. Gdy wyruszyłam z rodzinnych stron nad morze, zajęłam się zawodowo fotografią. Do pracy zawodowej służy mi ukochany pełnoklatkowy Nikon i stałoogniskowe obiektywy. Rozwijam się z każdą wykonaną sesją, z każdym kolejnym zleceniem. Jestem wędrowcem, wolną duszą, podążającą własnymi ścieżkami.

Mam nadzieję, że trochę lepiej już mnie znasz!
Zapoznaj się bliżej z tym jak pracuję i co oferuję w ramach współpracy.
Napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy. Spotkajmy się na kawie i porozmawiajmy.

 Do zobaczenia!

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close