To ja!


Cześć,

Mam na imię Justyna.
Bardzo się cieszę, że tu jesteś ♥

Kocham to co robię i wierzę, że poczujesz to w każdym zdjęciu przeglądając moje opowieści oraz bloga. Do pracy i ciągłego rozwoju motywują mnie Wasze reakcje gdy widzicie siebie na moich fotografiach.

Ale i tak najcudowniej jest, gdy wracacie do tych chwil, wspólnie oglądając specjalnie dla Was zaprojektowany przeze mnie album.

W fotografii stawiam na naturalność, szczerość, Wasze prawdziwe emocje. Lubię pokazywać Was takimi, jacy jesteście, bez pozowania. Każde zdjęcie zawiera cząstkę mnie. Pokazuję otaczający mnie świat tak, jak go widzę. I to najwyraźniej działa – podobno potrafię przemienić zwyczajne w nadzwyczajne.


Inspirują mnie spotkania z ludźmi, których uwielbiam poznawać i odkrywać ich prawdziwe ‚ja’. Kocham przyrodę, lasy, morze, wszystko co industrialne, małe rzeczy i piękne chwile.

Moje korzenie sięgają wschodniej Polski. Pochodzę z niewielkiej miejscowości otoczonej lasami, Nowej Dęby. W liceum tata przekazał na moje ręce analogowego Zenita i kilka miesięcy później zarywałam noce w ciemni, wywołując czarno-białe filmy i zdjęcia. Pokochałam fotografię analogową. Manualne ustawianie, techniczne niedoskonałości, każda klatka filmu na wagę złota i oczekiwanie na rezultaty do momentu wywołania zdjęć – to było coś! Obecnie posiadam kilkadziesiąt retro aparatów i co jakiś czas wyruszam w foto-przygodę aby poczuć klimat dawnych lat. Z łezką w oku wspominam te czasy, choć przyznam, że uwielbiam mój cyfrowy aparat i narzędzie pracy, pełnoklatkowego Nikona.


Ostatnie 11 lat spędziłam w Trójmieście, w którym rozwinęłam skrzydła i zajęłam się zawodowo fotografią. Rozwijam się z każdą wykonaną sesją, z każdym kolejnym zleceniem. Obecnie mieszkam w Chojnicach i niebawem znowu wracam do ukochanego Trójmiasta, nad morze. ❤

Mam nadzieję, że trochę lepiej już mnie znasz!
Zapoznaj się bliżej z tym jak pracuję i co oferuję w ramach naszej współpracy.
A potem napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy. Spotkajmy się na kawie i porozmawiajmy.

 Do zobaczenia!