ALBUMOWE LOVE

Gdy fotografuję, robię zdjęcia takie jakie sama chciałabym otrzymać. Dokładnie tak samo jest z ich oprawą, a moje serducho tańczy z radości gdy tworzę i przekazuję Wam album, który oglądacie we dwoje oraz z najbliższymi. Gdy wracacie do niego bez okazji i podczas wyjątkowych wydarzeń. To jest moc!

Dobry album to pamiątka, dla której można stracić głowę! ;) Przyciąga wzrok gdy stoi na półce, cieszy oko i przywołuje wspomnienia podczas oglądania. Służy latami, bo jego trwałość jest zaskakująca. Dzięki najwyższej jakości albumowi te piękne chwile nie stracą kształtu i koloru, a emocje będę wyraźne, jak podczas Waszego dnia.

Dzięki możliwościom personalizacji macie do wyboru:
– miziaste i miłe w dotyku oprawy
– eleganckie eko-skóry lub stylowe tkaniny
– grawer / nadruk z Waszymi imionami / wybranym tekstem.

Projekt albumu ślubnego jest po mojej stronie. Dobieram zdjęcia tak, aby opowiedziana historia była spójna, by wszystko co ważne i piękne znalazło się w środku. :)

Istnieje możliwość zamówienia dodatkowych albumów dla rodziców. Zdjęcia przekazuję także w postaci odbitek w pięknym pudełku, prywatnej galerii oraz na drewnianym pendrivie, w ilości zgodnej z wybraną przez Was ofertą. <3

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close